Ви тут:
Суспільство Україна 

Подарунки до Нового року, які допоможуть дитині в навчанні

Подарунки до Нового року, які допоможуть дитині в навчанні

Батьки намагаються робити подарунки на Новий рік, які принесуть радість і користь дитині. Для школярів в основному вибирають предмети, корисні в навчанні. Гарна ідея – електроніка. Що наприклад? Ноутбук, звичайний або графічний планшет, проектор, інтерактивний стіл тощо.

Про це повідомляє портал Освіта.ua.

Ноутбуки та планшети в процесі освіти

Новорічні знижки в магазинах техніки – можливість купити хороший ноутбук за привабливою ціною. Пристрій буде корисний наступним:

  • швидкий пошук необхідної інформації;
  • набір текстів для рефератів і доповідей з подальшою печаткою;
  • установка і використання розвиваючих програм.

Це ж стосується планшетів, особливо, якщо до гаджету підключити портативну клавіатуру.

Особливості графічного планшета

Якщо ви підшукуєте новорічні подарунки для дітей, що займаються творчістю, задумайтеся про графічну таблицю. Юні художники напевно будуть у захваті! Це цікава заміна звичного полотна і кистей. Малюнки, які буде створювати дитина, моментально оцифровуються. Це виведе творчість на новий рівень.

Проектори для навчання

Проектор – пристрій, який дозволить зануритися на граничну глибину освітнього процесу. Інформаційне взаємодія, яка здійснюється на візуальному рівні, дозволяє простіше і краще засвоювати інформацію.

Новорічні знижки на електроніку – привід звернути увагу на стереоскопічні моделі пристроїв, які здатні працювати з 3D-зображенням. Дитині напевно буде цікавіше вивчати географію або біологію з повним зануренням у предмет. А що допоможе домогтися глибокого занурення краще, ніж 3D-візуалізації?

Інтерактивний стіл

Новинка в світі дитячої електроніки – інтерактивні столи. Предмет дорогий, тому новорічний розпродаж – найбільш вдалий час для покупки.

Стіл виконаний у вигляді пристрою з сенсорним екраном, всередині якого поміщений потужний комп’ютер. Пристрій використовується як:

  • полотно для малювання;
  • поле для розвиваючих ігор;
  • книга або зошит;
  • музичний інструмент.
Система Orphus