Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Під час ремонту злітної смуги аеропорту “Полтава” були розкрадені бюджетні кошти, — прокурор області

Під час ремонту злітної смуги аеропорту “Полтава” були розкрадені бюджетні кошти, — прокурор області

Сьогодні, 20 грудня, відбувся перший брифінг нового прокурора Полтавської області Ярослава Голинського. Посадовець розповів про своє бачення ситуації щодо порушення законодавства на Полтавщині та окреслив головні напрямки роботи прокуратури.

Як зазначив Ярослав Голинський, проблеми області стосовно порушень ідентичні тим, що існують і в інших регіонах України. Зокрема, це розкрадання чиновниками бюджетних коштів. Так, прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо розкрадання коштів при ремонті злітної смуги аеропорту “Полтава”.

“Зараз на слуху аеропорт “Полтава”. У нас є кримінальне провадження. Його досить активно розслідували і є матеріали, закінчуємо певні експертизи. Я маю надію, що зможемо найближчим часом розказати більш детально про розтрату бюджетних коштів у великих розмірах на ремонт злітно-посадкової смуги аеропорту та будівлі об’єкту”, – розповів Ярослав Голинський.

Також Ярослав Голинський зазначив, що подібні порушення є й в інших сферах, це лісове господарство, видобуток корисних копалин, ремонт доріг, використання земель.

“У лісовому господарстві не так багато, як в інших областях, але теж зловживання є. Мене цікавить використання земель, використання земель водного фонду. У Кременчуці я ще не був, але планую поїхати дізнатися, що там робиться у цьому плані. Роботи дуже багато і всі напрямки важливі”, – зазначив прокурор Полтавської області.

Ярослав Голинський також запевнив, що робота прокуратури Полтавщини буде відкритою для суспільства та ЗМІ.

“Ми маємо бути відкритими, оскільки ми робимо роботу для людей, а люди мають знати, що ми є, ми працюємо і найголовніше бачити результат”, – сказав Ярослав Голинський.

Прокурор області також повідомив, що запровадив особистий прийом громадян, який буде щоп’ятниці з 10-ї до 12-ї години.

Нагадаємо, як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини” прокурором Полтавської області призначили Ярослава Голинського.

 

Система Orphus