Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Перевірки будуть і в інших Департаментах, – голова Полтавської ОДА про обшуки у Департаменті будівництва

Перевірки будуть і в інших Департаментах, – голова Полтавської ОДА про обшуки у Департаменті будівництва

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов прокоментував обшуки, які проводять у Департаменті будівництва та Агентстві місцевих доріг.

“В нас є ряд кримінальних проваджень правоохоронних органів щодо розслідування діяльності цих структурних підрозділів. Напевно прийшов час провести обшуки, щоб підтвердити або спростувати певні факти даного кримінального провадження. Це факти щодо діяльності попередніх очільників в тому числі і Полтавської ОДА і щодо тендерів виконання та якості робіт, які проводилися попередні роки”, – коментує Олег Синєгубов.

“Обшуки є результатом перевірки, яку ми зараз здійснюємо. При моєму призначенні була пряма вказівка Президента провести аудит на предмет ефективності та законності прийнятих рішень попередньою владою. Сьогоднішні обшуки більше стосуються будівництва доріг та їх ремонту, а щодо капітального будівництва чи реконструкцій все попереду. Перевірки будуть і в інших Департаментах. Нами вже зроблені певні кадрові висновки і продовжуватимуться й надалі, це щодо діяльності ключових Департаментів ОДА. Наприклад, у Департаменті будівництва аудит проводився стосовно всіх об’єктів будівництва. За результатами перевірки ми зверталися до правоохоронних органів. Далі це вже їхня функція чи довести до логічного завершення чи підтвердити неефективне використання бюджетних коштів тощо. Це лише перші слідчі дії, вони будуть проводитись й надалі і можливо навіть по іншим Департаментам щодо інших фактів”, – розповів голова ОДА.

“Зі слідчими та оперативними працівниками я не спілкуюся. Ми не маємо права впливати на слідство, тобто це обшуки не на наше замовлення, ми просто передаємо інформацію, а хід контролюють прокуратура та МВС, СБУ та інші”, – додав Олег Синєгубов.

Нагадаємо, що співробітники СБУ київського апарату проводять обшуки у колишнього директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Тимофія Голбана та директора ДП “Агентство місцевих доріг Полтавської області” Олексія Басана.

Система Orphus