Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Передати показники лічильників за гарячу воду та тепло полтавці мають до 29 грудня включно

Передати показники лічильників за гарячу воду та тепло мають до 29 грудня включно

Абонентська служба «Полтаватеплоенерго» нагадує власникам квартирних лічильників гарячої води (водомірів) та теплової енергії про необхідність своєчасної передачі їх показників.

До 29 грудня включно чекаємо цього місяця від споживачів на показники індивідуальних приладів обліку — лічильників гарячої води та теплової енергії, повідомляє пресслужба “Полтаватеплоенерго”.

Передати їх слід вчасно, аби актуальні показники були відображені в рахунках за листопад, а нараховані суми відповідали фактично спожитим послугам упродовж розрахункового періоду.

Найпростіший спосіб зробити це у зручний саме вам час — через цілодобовий он-лайн сервіс офіційного сайту підприємства «Передати показники лічильника». Він не вимагає від користувача додаткового введення даних і дозволяє внести показники з будь-якого електронного пристрою з доступом до мережі Інтернет та в будь-який зручний для споживача час.

Звертаємо увагу, що для користування сервісом «Особистий кабінет споживача» (https://abon.te.pl.ua/), необхідно бути його зареєстрованим користувачем

Щоб передати показники індивідуальних лічильників через «Особистий кабінет споживача», необхідно виконати наступний порядок дій:

Крок 1. Зайдіть у сервіс (http://abon.te.pl.ua/)
Крок 2. Перейдіть у розділ «Прилади обліку» (горизонтальне меню);
Крок 3. У таблицях «Централізоване опалення» та «Постачання гарячої води» знайдіть комірку «Поточні показники»;
Крок 4. Занесіть до неї значення показників квартирних лічильників відповідно до послуг, якими користуєтесь.
Крок 5. Натисніть кнопку «Передати показники».
У блоці «Передані показники лічильників», що розташований після кожної таблиці, відображатимуться передані показники кожного лічильника із зазначенням місця його встановлення, способу внесення даних і дати, станом на яку були прийняті показники.
Зверніть увагу, що через «Особистий кабінет споживача» передати показники можна лише один раз на добу.

Якщо ж ви не є користувачем он-лайн сервісу «Особистий кабінет споживача» (https://abon.te.pl.ua/), ви можете передати показники за допомогою іншого сервісу — через цілодобовий он-лайн сервіс офіційного сайту підприємства «Передати показники лічильника». Попередньо реєструватися при цьому не потрібно взагалі.

Багато користувачів сайту обирає цей шлях передачі показників, оскільки саме він не вимагає обов’язкової реєстрації. Однак, з іншого боку, передаючи показники через цей сервіс, необхідно бути дуже уважним і не допускати помилок при заповненні форми.
Отже, щоб передати показники через офіційний сайт підприємства без реєстрації, слід виконати простий порядок дій:
Крок 2. Напишіть свої прізвище, ім’я, по батькові.
Крок 3. Введіть свій особовий рахунок.
Крок 4. Напишіть свої адресу, телефон та дату, на яку зняли показник.
Крок 5. Визначтеся, які саме у вас лічильники: гарячої води (і де саме вони встановлені) чи теплової енергії?
Крок 6. Введіть відповідні показники та натисніть «Надіслати».
Після цього передані дані будуть відправлені в абонентську базу «Полтаватеплоенерго» для опрацювання.
поширити новину: