Останній іспит перед чемпіонатом світу: українські хокеїсти переграли французів

Обидві команди на двох закинули дев’ять шайб.

В рамках підготовки до чемпіонату світу молодіжна збірна України зіграла в Броварах товариський матч проти французьких однолітків.

Як розповіли в УХЛ, перший період зустрічі пройшов у рівній боротьбі. Обидві команди мали шанси на успіх, але здорово відіграли воротарі збірних.

У другому періоді вболівальники на трибунах побачили відкритий хокей з великими швидкостями. Вже до п’ятої хвилини підопічні Олега Ігнатьєва вели в рахунку 2:1. Результативними кидками у складі нашої збірної відзначилися Богдан Середницький ( «Білий Барс») та Олександр Пересунько ( «Вікторіавільські Тигри», Канада).
Далі – більше. З 31-ї по 37 хвилини глядачі побачили аж чотири голи. Другу шайбу в грі закинув Олександр Пересунько і ще одну – Гліб Кривошапкин ( «Огденські Мустанги», США).
На перерву команди пішли з рахунком 4: 3 на користь України.

Третій відрізок зустрічі пройшов за рівної боротьби. Здавалося, що зустріч так і завершитися з мінімальною перевагою нашої молодіжки. Але за 10 секунд до фінальної сирени французи змогли відігратися і перевести поєдинок в овертайм – 4: 4

У додатковий час сильнішими виявилися хокеїсти української збірної. За дві хвилини до кінця вони змогли провести результативну атаку, в якій точним кидком відзначився все той же хокеїст «Вікторіавілльсих Тигрів» Олександр Пересунько – 5:4.

Таким чином кінцівку навчально-тренувального збору молодіжної збірної перед стартом домашнього чемпіонату світу, який пройде з 12 по 18 грудня в Києві, можна вважати успішною. Підопічні Олега Ігнатьєва продемонстрували непоганий комбінаційний хокей з разючими атаками та індивідуальною грою заокеанських легіонерів.