Ви тут:
Спорт Суспільство 

Один з найвідоміших українських футбольних клубів на межі зникнення

Один з найвідоміших українських футбольних клубів на межі зникнення

Тернопільська “Нива” може не вийшли на старт наступного року.

За інформацією sport.ua, вказану інформацію підтвердив наставник команди Василь Малик.
«Чутки про наше непросте фінансове становище не безпідставні. В кінці листопада отримали зарплату тільки за серпень. Що буде далі – невідомо. Збори намітили на двадцяті числа січня.

Але якщо ситуація не зміниться в кращу сторону, не знайдуться ще спонсори, пошуками яких зайняті наші керівники, боюся, «Ниви» не буде», – зазначив Малик.

Після 20-ти матчів осінньої частини сезону в активі «Ниви» 41 очко і перше місце в групі А другої ліги.
У перші роки українського чемпіонату «Ниву» тренував спочатку Леонід Колтун, потім Леонід Буряк. Він прийшов у команду і відразу підняв її з зони вильоту до середини турнірної таблиці. І залишив по собі доволі добротну команду. Тяпушкін, Василитчук, Закотюк, Шищенко, Леженцев, Нікітенко, Кирлик — найвідоміші з тих, хто засвітився у Ниві. Ну і звичайно Ігор Біскуп, Олег Ящук, Михайло Дем’янчук, та брати Капанадзе. Біскуп входить в когорту гравців, котрі зіграли більше 200 матчів у чемпіонаті України. Автанділ і Таріел Капанадзе входять до числа найкращих легіонерів-бомбардирів. Усі троє грали за Ниву до сорока років. Син Ігоря Андрій Біскуп також грав у «Ниві». В 90х Нива була грозою авторитетів, і не раз перемагала грандів українського футболу, Динамо, Шахтар, Дніпро, Чорноморець.

У сезоні 1997—1998 «Нива» знову досягла свого максимуму — сьомого місця (як і в сезоні 1993/1994). Очолював команду тренер-гравець Ігор Яворський. Після цього сезону справи команди пішли на спад.