Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Обласна рада запрошує громади Полтавщини до партнерської співпраці з громадами Німеччини

Обласна рада запрошує громади Полтавщини до партнерської співпраці з громадами Німеччини

Полтавська обласна рада, за співпраці з некомерційним товариством Engagement Global, запрошує представників громад Полтавщини взяти участь в інформаційній сесії з питань партнерства з громадами Німеччини.

У рамках існуючих 70 партнерських зв’язків між Україною та Німеччиною відбувається інформаційна, проєктна та гуманітарна співпраця. Ці відносини спрямовані, насамперед, на пошук спільних шляхів для вирішення муніципальних задач.

Під час заходу, який планується провести у лютому 2020 року в м. Дніпро, представники громад матимуть змогу дізнатись про проєкт «Муніципальні партнерства з Україною», отримати рекомендації (точки дотику) щодо можливостей започаткування партнерства, дізнатися про кращі практики партнерської діяльності між громадами Німеччини та України, пропозиції проєкту Connective Cities для українських громад без партнерств, а також спільно створити план дій щодо можливої співпраці з містом-партнером.

Для участі в інформаційній сесії необхідно заповнити анкету-опитувальник до 12:00 20 грудня 2019 року та надіслати її на електронну пошту: koordinator.suedost@ukr.net для подальшої комунікації.

За додатковою інформацією пропонуємо звертатися до відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради за тел.: (0532)56-32-61.

поширити новину: