Ви тут:
Суспільство ТОП-новина 

“Незламні, непереможні!”: 3 грудня – День незламних духом

“Незламні, непереможні!”: 3 грудня – День незламних духом

Сьогодні, 3 грудня оперативне командування “Північ” презентувало серію плакатів “Незламні, непереможні!”. На них – українські військові, захисники, які відстоюючи нашу цілісність та незалежність, отримали бойові поранення. Ці люди з початком російської агресії проти України стали на захист рідної землі і свого народу не шкодуючи часу, здоров’я, життя.

“Багато хто з них зазнав поранень під час бойових дій, але не здався, не зламався! Перемагаючи фізичний біль, вони стали прикладом мужності й незламності для всіх нас. Вони продовжують вести активний спосіб життя, беруть участь у Марафонах та Іграх Нескорених, служать у війську і викладають у військових вишах, пишуть книжки і здійснюють соціальні проекти для дітей прифронтової зони. Вони не здаються ні ворогу, ні біді! І ми пишаємось кожним з них!”, – йдеться у повідомленні Оперативного командування “Північ”.

Такою серією плакатів “Незламні, непереможні!” військові висловлюють подяку бойовим побратимам та нагадують, що завжди поруч і пітримають. Також вони  закликають користувачів соцмереж робити репост цих світлин на своїх сторінках, цим самим підтримати захисників.

“Зробіть плакат підтримки з портретами своїх побратимів. Подзвоніть їм сьогодні, провідайте їх. Подякуйте від щирого серця – адже ці люди більше, ніж будь-хто, заслуговують на вашу шану і повагу”, – закликають військові.

 

поширити новину: