Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Наше головне завдання – прийняти бюджет на наступний рік. Для цього, я переконаний, є добра воля депутатського корпусу, – Олександр Біленький

Наше головне завдання – прийняти бюджет на наступний рік. Для цього, я переконаний, є добра воля депутатського корпусу, – Олександр Біленький

18 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій Полтавської обласної ради, скликане відповідно до розпорядження голови обласної ради Олександра Біленького за ініціативою голів профільних комісій обласної ради.

У спільному засіданні, яке, за рішенням депутатів, вела голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Людмила Овчаренко, взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, члени президії обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти, повідомили в Полтавській облраді.

 

Ключовим питанням порядку денного спільного засідання став проєкт обласного бюджету на 2020 рік. Як зазначив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, в проєкті бюджету враховано рекомендації профільних комісій обласної ради, пропозиції депутатів. Так, за його словами, проєкт обласного бюджету в загальній сумі збільшено на 23 млн 600 тис. грн. Ці кошти будуть спрямовані на фінансування заходів обласної програми Бюджет участі Полтавської області, проєктів-переможців Конкурсу громадських екологічних ініціатив, для надання матеріальної допомоги онкохворим, на придбання спортивних ігрових майданчиків та тренажерного обладнання, на заходи Програми розвитку та підтримки обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» та ін.

В числі розглянутих на спільному засіданні питань також – внесення змін і доповнень до ряду обласних програм, проєкти Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2020 рік, Стратегії розвитку Полтавської області на 2021 – 2027 роки, обласної Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради на 2020 рік, звіт про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2019 року, внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік, низка кадрових та майнових питань.

У ході засідання члени президії обласної ради погодили пропозиції щодо формування порядку денного двадцять дев’ятої сесії обласної ради сьомого скликання, черговість розгляду питань, узгодили проєкти рішень, що виносяться на сесію.

Результати спільного засідання постійних комісій обласної ради підсумував голова обласної ради Олександр Біленький.

«Проєкт обласного бюджету розглядався на засіданнях фракцій в обласній раді, постійних комісій обласної ради. Сьогодні ми провели ще спільне засідання постійних комісій. На мій погляд, депутати більш зрозуміли суть питань, які виносяться на сесію обласної ради, і запитань з їх боку під час пленарного засідання буде набагато менше. Наше головне завдання на сесії 20 грудня – прийняти бюджет на наступний рік. Для цього, я переконаний, є добра воля депутатського корпусу», – зазначив Олександр Біленький.

Він подякував голові облдержадміністрації Олегу Синєгубову, колегам-депутатам, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації за плідну роботу.

Система Orphus