Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині зросла кількість загиблих у ДТП, – Віктор Стеблянко

На Полтавщині зросла кількість загиблих у ДТП, – Віктор Стеблянко

16 грудня, під час апаратної наради, начальник Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Віктор Стеблянко розповів про заходи щодо запобігання стану техногенно-екологічної безпеки, надзвичайним ситуаціям (небезпечним подіям), які виникли на території області.

“З початку року на Полтавщині виникло понад 4 тисячі небезпечних подій та одна надзвичайна ситуація, внаслідок яких загинуло 309 осіб (12 дітей). Найбільше людей загинуло внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Цього року в ДТП загинуло 106 осіб, із них 3 дитини. 30 загиблих – пішоходи, 11 – велосипедисти. Часто пішоходи почали переходити дорогу в невизначених місцях, не зважаючи на автомобілі. У цьому напрямку ми активно проводимо профілактичну роботу”, – сказав Віктор Стеблянко.

Також він звернув увагу на нещасні випадки, яких на Полтавщині зафіксували 42. 18 осіб постраждало на залізничних коліях.

Аби уникнути надзвичайних ситуацій в області здійснюється комплекс організаційних, профілактичних та попереджувальних заходів відповідно до Плану цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2019 рік.

Зокрема, провели командно-штабні навчання, тренування з органами управління територіальної підсистеми, громадські акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» та «Герой-рятувальник року». Створено тематичні теле- та радіопередачі, соціальну рекламу з основ безпеки життєдіяльності.

“Усі пропозиції та заходи не повинні залишитися прописані на папері. Потрібно спільно з усіма, причетними до цього напрямку структурами, відпрацювати кожне питання. У бюджеті на наступний рік також передбачено кошти на відповідні заходи”, – сказав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

поширити новину: