Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині судитимуть колишнього директора підприємства та підрядника

На Полтавщині судитимуть колишнього директора підприємства та підрядника

За процесуального керівництва прокуратури Полтавської області колишньому начальнику комунального підприємства повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, яка спричинили тяжкі наслідки) КК України, а колишньому директору одного із товариств – за ч. 4 ст. 191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

За версією слідства, у серпні 2016 року управління комунальною власністю територіальних громад райради одного із районів області (Замовник) уклало із ТОВ (Підрядник) договір підряду на виконання робіт по відновленню гідрологічного режиму річки Сула в Лохвицькому районі Полтавської області.

Технічний нагляд при виконанні будівельно-монтажних робіт повинен був забезпечувати начальник комунального підприємства. Однак досудовим розслідуванням встановлено, що акти прийому виконаних будівельних робіт містять відомості щодо фактично не виконаних підрядником обсягів робіт упродовж 2017 року, в частині розробки ґрунту та допоміжних робіт при його намиві, а також їх кількісних показників.

У свою чергу, будучи відповідальним за технічний нагляд ведення будівельно-монтажних робіт по об’єкту, начальник підприємства, як вважає слідство, не забезпечив належного контролю за відповідністю виконуваних робіт проєкту і кошторису, засвідчив акти прийому виконаних будівельних робіт, які фактично не були здійснені.

“Такі дії призвели до надлишкового перерахування Замовником на розрахунковий рахунок Підрядника майже 500 тисяч гривень за фактично не виконанні роботи по об’єкту “Відновлення гідрологічного режиму річки Сула в Лохвицькому районні Полтавської області”, чим державному бюджету завдано матеріальних збитків на вказану суму”, – йдеться у повідомленні.