Ви тут:
Суспільство 

На «Інтері» – прем’єра італійського серіалу «Готель «Імперіал»

На «Інтері» – прем’єра італійського серіалу “Готель “Імперіал”

У неділю, 15 грудня, о 13:10 телеканал «Інтер» покаже прем’єру італійської 12-серійної драми «Готель «Імперіал» (оригінальна назва – Grand Hotel Imperial). Серіал розповідає про сімейні таємниці, які століттями приховували коридори розкішного готелю.

Події картини розгортаються в 1905 році. Молодий П’єтро Нері з італійської сільськогосподарської провінції приїжджає в спа-готель, розташований в чудовій альпійській долині в Південному Тіролі. Це найрозкішніший готель в Австро-Угорській імперії: він першим був оснащений електрикою. П’єтро Нері, видаючи себе за офіціанта, розслідує зникнення своєї сестри Катерини – покоївки готелю. Незабаром він знайомиться з Адель – дочкою власниці готелю Донни Вітторії Алібранді. Владна господиня готова піти на все, щоб зберегти секрети, інтриги і злочини своєї сім’ї …

«Готель «Імперіал» – це місце сильних пристрастей, інтриг і загадок, – каже режисер картини Лука Рібуолі. – Моїм завданням було поєднати в серіалі сучасну мелодраму і нуар. Необхідно було розповісти історію кохання і показати сили, що заважають їй. Також хотілося відобразити в кадрі красу розкішного готелю, оточеного дивовижними вершинами східних Альп. На тлі дивовижних ландшафтів більш контрастно проступає темна сторона головних героїв: їх з’їдають жадібність, ненависть і підлість … »

Серіал знімали в Італії, в мальовничому Південному Тіролі. У головних ролях – Ейсебіо Франческіні, Валентина Бель, Андреа Боска, Маріон Міттерхаммер, Флавіо Резерв.

Чи зможе головний герой дізнатися таємницю зникнення своєї сестри і розкрити темні секрети розкішного готелю? Дивіться в серіалі «Готель «Імперіал» – у неділю, 15 грудня, о 13:10 на «Інтері».

«Готель «Імперіал»

Жанр: драма

Кількість серій: 12

Країна: Італія

Режисер: Лука Рібуолі

В ролях: Ейсебіо Франческіні, Валентина Бель, Андреа Боска, Маріон Міттерхаммер, Флавіо Резерв.

поширити новину: