Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На 11 вулицях Кременчука модернізують освітлення

На 11 вулицях Кременчука модернізують освітлення

На 11 вулицях Кременчука буде проведуть модернізацію зовнішнього освітлення. Ці роботи виконуватимуться у співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО.

Таке рішення ухвалили на засіданні сесії Кременчуцької міської ради, йдеться на офіційному сайті.

Проектом передбачається, що нове вуличне освітлення з’явиться на вулицях Перемоги, Вадима Пугачова, Київській, Леонова, Ігоря Сердюка. 1905 року, Троїцькій, Лейтенанта Покладова, Першотравневій, Небесної Сотні та проспекті Полтавському.

Загальна довжина даних вулиць становить 26,1 км. На даний момент система освітлення на них є застарілою, для освітлення використовуються неефективні натрієві (типу ДНаТ) світильники. Проект передбачає реконструкцію системи вуличного освітлення, включаючи встановлення 1101 одиниць нових світильників зі світлодіодними лампами замість існуючих систем з натрієвими лампами, а також встановлення/заміну опор та кабелю.

У попередні роки у Кременчуці у співпраці з корпорацією «Нефко» вже було проведено будівництво та реконструкцію мереж вуличного освітлення, встановлено сучасні LED – світильники на близько 22 вулицях і провулках правобережжя Кременчука. Дані види робіт проводилися на тих об’єктах вуличної мережі, де зовнішнє освітлення було відсутнє з 80-х років минулого століття, та де використовувалися лампи 50-ти річної давнини.

поширити новину: