Ви тут:
Суспільство 

Міс Всесвіт 2019: хто цього року отримав корону

Міс Всесвіт 2019: хто цього року отримав корону

У неділю, 8 грудня, в американському місті Атланта, штат Джорджія прогримів фінал конкурсу краси “Міс Всесвіт”. Переможницею стала представниця Південно-Африканської Республіки 26-річна Зозібіні Тунзі.

У 68-ому конкурсі краси “Міс Всесвіт” взяло участь 79 учасниць. Повідомляє “24 канал“. Переможниця отримала почесний титул і корону, яку виготовила швейцарська компанія Mouawad.

Дівчина стала третьою переможницею з ПАР, яка завоювала титул “Міс Всесвіт”. Зозібіні активно виступає проти насильства на грунті гендерних відмінностей і стереотипів.

 

View this post on Instagram

 

Miss Universe 2019 is SOUTH AFRICA 🇿🇦 Text the newly crowned #MissUniverse2019 @zozitunzi to congratulate her +1 (917) 905-9305

A post shared by Miss Universe (@missuniverse) on

Друге місце на конкурсі посіла 24-річна Медісон Андерсон з Пуерто-Ріко, а третє – 25-річна представниця Мексики Софія Арагон.

Додамо, у боротьбі за головну корону мало бути 90 переможниць національних відборів конкурсу краси з усього світу. Однак не всі красуні приїхали у США. До прикладу, представниці Росії Анастасії Біляк відмовили у візі. Схожою ситуацію була і з українкою Анастасією Субботою.

Модель з України виконала всі умови та вчасно подала документи на розгляд посольства, під час співбесіди чудово відповіла на всі питання англійською мовою та пояснила мету поїздки, але у консульстві Анастасії сказали, що вона “вже третя з метою поїхати представляти Україну на конкурсі краси”. Відтак поїздка Субботи була під загрозою. Втім, 16 листопада дівчина повторно пройшла співбесіду в посольстві США і на цей раз все ж отримала візу.