Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Ліцей-інтернат, районна лікарня та ремонт дороги: голова Полтавської ОДА з робочою поїздкою відвідав Шишацький район

Ліцей-інтернат, районна лікарня та ремонт дороги: голова Полтавської ОДА з робочою поїздкою відвідав Шишацький район

13 грудня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов проінспектував частково відремонтовану дорогу Р-42 Шишаки-Сагайдак-Поділ та побував у КНП «Шишацька центральна районна лікарня» і у Шишацькому обласному науковому ліцеї-інтернаті.

Під час огляду частково відремонтованої дорогу Р-42 Шишаки-Сагайдак-Поділ Олег Синєгубов звернув особливу увагу на майданчик вагового комплексу, що в перспективі дозволить контролювати проїзд великовантажного транспорту відремонтованою дорогою. Ремонт тривав 5 місяців, згідно з договором витратили 63,723 млн грн.

Підрядник за ці гроші виконав чотири типи робіт: фрезерування, улаштування вирівнюючого шару асфальтобетону, улаштування верхнього шару покриття. Також здійснили ямковий ремонт із використанням гарячого асфальтобетону. Застосували машини для струйного ремонту. Узбіччя дороги укріпили асфальтогранулятом. Також нанесли горизонтальну розмітку. 

“Дорогу Р-42 Шишаки-Сагайдак-Поділ частково відремонтовано, на черзі дорога Великі Сорочинці, Воскобійники-Михайлики. Є проєкт. Тендер відбувся, цього року освоїли 15 млн грн. Наступного планують ще 20 млн грн. Ремонтні роботи розраховані на 3 роки”, – розповів голова Шишацької районної державної адміністрації Віктор Іваненко.

У КНП «Шишацька центральна районна лікарня» голові ОДА лікарі показали як триває ремонт та розповіли про проблемні питання одним з яких є нестача автомобілів для транспортування пацієнтів.

“Деякі приміщення відремонтовані за європейським зразком, в інших продовжуються роботи, які планують завершити наступного року. Щодо нестачі авто для транспортування, то хочу зазначити, що основна функція влади – допомогти, ініціювати, оптимізувати та скоординувати роботу органів місцевого самоврядування. Це важливо в умовах децентралізації, яка нині на завершальному етапі”, – зазначив Олег Синєгубов.

Перебуваючи у Шишацькому обласному науковому ліцеї-інтернаті очільник області ознайомився з рівнем навчання у ліцеї та успіхами вихованців.
На даний час в ліцеї-інтерні перебуває 80 вихованців. При здачі ЗНО вони показують досить високі результати свого навчання.

“У мене позитивні враження від побаченого. В наш час був один мікроскоп на всіх учнів школи. Сьогодні ж забезпечення інтерактивними засобами на досить високому рівні”, – зазначив Олег Синєгубов.

Та додав, що є ініціатива Президента України Володимира Зеленського стосовно нашої області – це 5 шкіл, 5 дитячих садочків, 5 спортивних майданчиків. До кінця 2020 року ці об’єкти на умовах співфінансування будуть здані в експлуатацію.