Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцький стадіон «Кредмаш» у 2020 році почнуть реконструювати

Кременчуцький стадіон «Кредмаш» у 2020 році почнуть реконструювати

Стадіон «Кредмаш» У Кременчуці 2020 року почнуть реконструювати. Про це повідомив міський голова Віталій Малецький. Проект реконструкції колишнього стадіону «Кредмаш», який ініціювала міська влада, ввійшов до числа 15 проєктів, які будуть впроваджуватися на Полтавщині в рамках виконання державної програми “Плюс 100 садочків, 100 шкіл, 100 стадіонів”.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

У 2020 році на проведення реконструкції стадіону буде спрямовано 20 мільйонів, з яких 10 виділить державний бюджет, ще 10 – обласний.

Тут планується встановити дві трибуни, одна з яких буде накритою, із роздільними пластиковими сидіннями. На стадіоні також буде облаштовано волейбольний та баскетбольний майданчики, сектори для легкоатлетичних змагань та паркувальний майданчик. Футбольне поле планується виконати за всіма стандартами з трав’яним покриттям.

Варто зазначити, що стадіон “Кредмаш” був збудований ще у 1928 році, після ІІ Світової війни його було відбудовано. Коли через економічну скруту ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин» не зміг вже утримувати об’єкти соціальної сфери, які були у нього на балансі, міська влада прийняла розумне рішення і зберегла даний об’єкт, взявши його у комунальну власність. Стан стадіону був жахливим, але міський голова Віталій Малецький поставив завдання – не просто відродити даний спортивний об’єкт, а зробити його сучасним, багатофункціональним з точки зору занять різними видами спорту. Тож відродження і оновлення стадіону розпочнеться вже наступного 2020 року.

поширити новину: