Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі рятувальники розповіли дітям, чим небезпечні петарди

Кременчуцькі рятувальники розповіли дітям, чим небезпечні петарди

У цьому році співробітники Кременчуцькому міськрайонного управління спільно з психологічною службою Головного управління ДСНС України у Полтавській області вирішили подарувати крапельку турботи і уваги дітям розпочавши низку заходів “Зустрічай Новий рік цікаво та безпечно!”.

Так, 6 грудня проведено практичне заняття з учнями 2-го класу Кременчуцької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 26.

Насамперед, дітей цікавило пожежно-технічне обладнання рятувальників. Захід розпочала головний інспектор КМРУ Ірина Сушко, яка розповіла про види первинних засобів пожежогасіння та продемонструвала вогнегасник. Інспектор навела приклади необачного поводження дітей з вогнем та застерегла дітлахів від необережної поведінки. Напередодні новорічних свят співробітник ДСНС наголосила на забороні використання салютів та петард дітьми, адже вони можуть заподіяти велику шкоду.

Психолог Головного управління Тетяна Ватульова підготувала додаткові емоційні засоби – мініатюрні пальчикові ляльки пожежного та інспектора, за допомогою яких діти змогли краще усвідомити практичні навички сигналу про пожежу, процесу евакуації, відповідальності за вчинки та подолання тривожності. Психолог провела кілька ігор “Сніжки”, “Морський бій”, які покращують настрій та згуртованість.

“Учасники заняття отримали заряд бадьорості, впевненості та турботи з боку рятувальників”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus