Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі комунальники готуються до погіршення погодних умов

Кременчуцькі комунальники готуються до погіршення погодних умов

Вночі очікується погіршення погодних умов, опади у вигляді снігу товщиною до 6-7 см, тож заступник міського голови Валерій Декусар поставив перед керівниками житлово-комунальних підприємств завдання бути готовими до виконання робіт з розчищення Кременчука від снігу.

Комунальники прозвітували віце-меру, що техніка і працівники підприємств з вечора заступають на нічне чергування і будуть готові вийти на вулиці міста для ліквідації наслідків негоди.

Про це повідомили в Кременчуцькій міській раді.

Керівник комунального автотранспортного підприємства 1628 Сергій Шиян повідомив, що сьогодні з 18.00 чергуватимуть 12 автомобілів із соляно-піщаною сумішшю на випадок ожеледиці, готові до роботи і 29 автомобілів з відвалами. Вони будуть задіяні, якщо снігопад буде посилюватись. Є на підприємстві і необхідний запас солі.

Директор КП «Благоустрій Кременчука» Віктор Василенко зазначив, що сьогодні вночі на вулицях міста працюватимуть 12 одиниць тракторної техніки зі щітками. Вони будуть розподілені по мікрорайонах: 4 працюватимуть – у Крюківському, 8 – у Автозаводському. Комінальна техніка працюватиме під керівництвом спеціалістів із благоустрою Автозаводської та Краківської районних рад. Бобкети та 13 бригад працівників КП «Благоустрій Кременчука» з 5 години ранку розчищатимуть від снігу зупинки громадського транспорту, пішохідні переходи, території, закріплені за підприємством та інші.

Керівники управляючих компаній також повідомили, що з 5.30 – 6.00 ранку вийдуть на роботу усі двірники ( загалом їх близько 350 працівників), які прибиратимуть прибудинкові території. Все необхідне обладнання вони мають, матеріал для посипання заготовлений.

Заступник міського голови Валерій Декусар особливу увагу просив звернути на посипання та розчищення від снігу головних транспортних магістралей, мостів, підйомів та спусків, доріг до лікувальних та навчальних закладів, зупинок громадського транспорту, пішохідних доріжок та переходів.