Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Кому не можна їсти мандарини, – розповіли дієтологи

Кому не можна їсти мандарини, – розповіли дієтологи

Відомий дієтолог Олена Соломатіна розповіла в ЗМІ про користь і шкоду мандарин. У цитрусових багато антиоксидантів, мікроелементів і вітамінів, разом з тим, вони можуть привести до ускладнень і викликати розлад здоров’я.

Фахівець розповіла, скільки можна вживати в день названого продукту. У ньому є велика кількість речовин, що пригнічують ріст грибків, відзначено ефективне бактерицидну дію. В цьому випадку харчові волокна, які виводять холестерин, позитивно впливають на шлунково-кишковий тракт. Мандарини особливо корисно їсти восени і взимку, коли поширюються вірусні захворювання. Завдяки наявності бета-каротину посилюється робота імунної системи, поліпшується робота серця через велику кількість калію. Поряд з цим, людям з підвищеною кислотністю можна їсти даний продукт в невеликих кількостях, повідомляє newsyou.info

Не слід заварювати скоринки, так як перед транспортуванням цитрусові обробляють складами проти грибків, які можуть завдати шкоди здоров’ю. Рекомендується не пити свіжовичавлений сік, а з’їдати плоди цілком, очистивши від шкірки.

поширити новину: