Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Кому і чому корисно пити гарячу воду, – пояснили медики

Кому і чому корисно пити гарячу воду, – пояснили медики

Чи відомо вам, що багато абсолютно різних захворювань можуть мати одну причину – зашлакованість організму? Головний біль, ломота в суглобах, біль в області живота, проблеми зі шкірним покривом, випадання волосся, астма, різні види алергій, безпліддя… І цей список можна продовжувати.

Наше місце існування досить агресивне, нас у величезних кількостях оточують віруси, бактерії, токсичні речовини. Ми не так вже й часто вживаємо екологічно чисті продукти, крім того ведемо малорухливий спосіб життя, схильні до стресів, дихаємо забрудненим повітрям, – все це призводить до скупчення в організмі токсичних речовин, які надходять в організм у величезних кількостях, повідомляє narodna-pravda.ua

Важливо регулярно проводити очищення організму, щоб позбавлятися від непотрібних і шкідливих речовин, а допоможуть в цьому перевірені часом засоби з арсеналу народної медицини. І не потрібно далеко ходити за рецептами очищення. Поліпшити здоров’я і вивести шлаки допоможе кип’ячена вода!

Даний метод очищення організму дозволяє досягти наступного:

– позбутися від хронічних закрепів;
– привести в норму вагу;
– очистити шкіру і поліпшити, відповідно, її зовнішній вигляд і функціонування;
– без стресу, дуже м’яко і поступово вивести пісок і каміння з нирок, жовчного міхура, печінки.

У процесі такої чистки ви можете відчувати легку слабкість. Це не повинно викликати занепокоєння, навпаки, це свідчить про те, що процес очищення йде правильно і ваш організм ефективно позбавляється від шлаків і отрут.

Суть цього способу полягає в тому, щоб щоранку за півгодини до сніданку випивати склянку кип’яченої води кімнатної температури. Пам’ятайте, що мова йде саме про кип’ячену воду, температура якої повинна бути досить високою, проте такою, щоб її можна було пити, не обпікаючись при цьому.

Повний курс очищення досить тривалий – він розрахований на 6 місяців.

Нагадаємо, хіміки з Університету штату Нью-Йорк провели дослідження, у результаті якого з’ясували, яка кількість пластику потрапляє до людського організму разом із бутильованою водою. З 259 пляшок води з усього світу лише 17 не містили слідів мікропластика, у той час як в інших було знайдено до десяти тисяч частинок цієї речовини на літр.

Додамо, що очищення організму від токсичних речовин можна робити в домашніх умовах завдяки рецептам народної медицини. Цьому сприяють цілющі відвари, висівки та звичайна вода.

Також раніше американські вчені Національної академії наук, інженерії та медицини розповіли, скільки потрібно випивати води в день. Як відзначають фахівці, чоловікам потрібно випивати приблизно 3,7 літра, а жінкам – 2,7 літра води в день.

Система Orphus