Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Комісія облради підтримала приєднання до Полтавщини селища із сусідньої області

Комісія облради підтримала приєднання до Полтавщини селища із сусідньої області

У Полтавській облраді відбулося засідання постійної комісії обради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У ньому взяли участь голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, депутати обласної ради, представники управління Служби безпеки України в Полтавській області, Полтавського обласного військового комісаріату, патрульної поліції, Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та ін.

Директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА Павло Кропивка ознайомив присутніх з проєктом рішення облради “Про обласний бюджет на 2020 рік”.

Зокрема, він повідомив, що бюджет області скоротився вдівчі: замість 9 млрд 200 млн грн заплановані 4 млрд 600 млн грн.

 

Про результати виконання у 2019 році заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 — 2020 роки доповів начальник відділу оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату Полтавської ОДА Геннадій Безуглий.

“Станом на 1 грудня 2019 року обсяги фінансування по Програмі склали 4 млн 935 тис. грн. Згідно орієнтовних обсягів фінансування на 2020 рік на реалізацію завдань, визначених Програмою, передбачено 6 млн 112 тис. грн з обласного бюджету”, – зазначив він.

Комісія взяла до відома і постановила врахувати при роботі над наступною Програмою зверненя командування військової частини 3052 Національної гвардії України щодо виділення 900 тис. грн на закупівлю двох автомобілів для охорони громадського порядку.

На засідання комісії приїхав Власівський селищний голова міста Світловодськ Кіровоградської області Анатолій Бабаченко разом з делегацією. Власівка – єдина територія Кіровоградської області, яка розташована на лівому березі Дніпра. До 1963 року село входило до меж Полтавщини.

“З Кіровоградською областю у нас межує тільки 400 м, решта – з Кременчуцьким районом. Нинішня адміністративна реформа для нас неможлива, оскільки нам немає з ким об’єднуватися. Територія бюджетоутворююча для Кіровоградщини, самодостатня, але ми клопочемося, щоб нас приєднали до Полтавщини. До Світловодська від нас 14 км, а до Кременчука — 10. Проводили навіт референдум у 1998 році про те, щоб повернутися до Полтавщини, і більше 90% висловилося “за”, але тоді наші побажання не врахували,” – розповів Анатолій Бабаченко.

Комісія підтримала проєкт рішення Облради про включення смт Власівки Кіровоградської області до складу Кременчуцького району Полтавської області, хоча й визнала, що законодавчих підстав для цього немає.

поширити новину: