Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Коли є порозуміння між «гілками влади» – громада тільки виграє, – Олександр Біленький

Коли є порозуміння між «гілками влади» – громада тільки виграє, – Олександр Біленький

Сьогодні, 4 грудня, на зустрічі керівників фракцій обласної ради та голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова очільники області домовились про конструктивну роботу та узгодили план заходів для підготовки до бюджетної сесії Полтавської обласної ради.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

“Коли є порозуміння між «гілками влади» – громада тільки виграє! Провели зустріч керівників фракцій обласної ради та головою ОДА Олегом Синєгубовим. Домовились про конструктивну роботу та узгодили план заходів для підготовки до бюджетної сесії Полтавської обласної ради!”, – написав Олександр Біленький

Також під час обговорення проєкту бюджету Полтавської області на 2020 рік депутати наголосили на монолітності обласної ради та легітимності бюджетної комісії, яка має розглянути проєкт бюджету перед голосуванням за нього на сесії.

Зокрема, Олександр Біленький зауважив: депутатська комісія має рекомендаційний характер, а рішення приймаються виключно голосуванням на сесії Полтавської обласної ради.

Таку ж думку висловив і депутат Полтавської обласної ради Олександр Удовіченко.

“Полтавська обласна рада прийняла рішення щодо складу бюджетної комісії. І поки воно не відмінене рішенням суду, бюджетна комісія легітимна, вона працює. До того ж всі рішення комісії мають рекомендаційний характер. Тому тут ніяких проблем немає. Лише рішення Полтавської обласної ради шляхом голосування на сесії має кінцевий юридичний характер”, – сказав він.

При цьому депутатка Людмила Овчаренко наголосила, що конфлікт з бюджетною комісією надуманий.

“В принципі, проблема з бюджетною комісією штучно створена окремою групою амбітних депутатів, які вирішили на свій лад перекроїти цю комісію. Саме завдяки цьому у нас відбуваються деструктивні речі. Загалом, наша облрада абсолютно монолітна. Кожен депутат розуміє, що обраний людьми, щоб працювати над розвитком області”, – додала депутатка.

поширити новину: