Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Керівництво Полтавщини привітало полтавців з Днем місцевого самоврядування

Керівництво Полтавщини привітало полтавців з Днем місцевого самоврядування

Сьогодні, 7 грудня, відзначається День місцевого самоврядування. Він встановлений згідно з Указом Президента від 25 листопада 2000 року «враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності».

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Полтавщини!

Щиро вітаю вас із нашим спільним святом – Днем місцевого самоврядування!

Становлення України як демократичної, соціальної та правової держави неможливе без місцевого самоврядування – дієвої, перевіреної часом форми народовладдя, що врівноважує баланс інтересів держави та територіальних громад.

Сьогодні в Україні триває реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади, відбуваються процеси децентралізації, які покликані сприяти розвитку територій, наповнити місцеве самоврядування реальними повноваженнями та можливостями.

Дякую всім, хто дбає про своє громаду, розквіт рідного міста, села чи селища, наполегливою працею утверджує місцеве самоврядування, відстоює інтереси виборців. Слова вдячності також адресую ветеранам органів місцевого самоврядування, які зробили чимало для становлення та розвитку самоврядності в області.

Переконаний – майбутнє за сильним місцевим самоврядуванням, яке стане надійною основою для подальшої розбудови Української державності, успішного соціально-економічного розвитку територій.

Шановні колеги, бажаю міцного здоров’я, миру, благополуччя вам і вашим родинам! Нехай і надалі ваші професійні здобутки та активна громадянська позиція сприяють процвітанню рідної полтавської землі!

Голова Полтавської обласної ради
Олександр Біленький

Шановні колеги! Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

 Розвиток України як демократичної держави немислимий без дієздатного місцевого самоврядування. Воно є безпосереднім виявом демократії,  забезпечує гармонійне поєднання суспільних та приватних інтересів  членів громад.

Сьогодні  в області успішно  впроваджується європейський досвід організації влади на місцях, реалізується реформа децентралізації. Територіальні громади, органи місцевого самоврядування Полтавщини є прикладом для інших регіонів України.

Переконаний, що партнерські відносини місцевого самоврядування і органів виконавчої влади завжди слугуватимуть запорукою сталого соціально-економічного розвитку області.

Бажаю громадам Полтавщини стабільного розвитку, втілення найамбітніших проектів, а обраним керівникам територіальних громад і депутатам місцевих рад – успіхів  на ниві служіння народу!

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА