Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Керівника ансамблю спортивно-бального танцю «Сузір’я» нагородили знаком «За заслуги перед містом»

Керівника ансамблю спортивно-бального танцю «Сузір’я» нагородили знаком «За заслуги перед містом»

На пленарному засіданні XL сесії Кременчуцької міської ради депутати прийняли рішення про нагородження почесним знаком «За заслуги перед містом» керівника ансамблю спортивно-бального танцю «Сузір’я» Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка, заслуженого працівника культури України Олександра Куліша.

Цю високу нагороду Олександр Куліш отримав за значний вагомий внесок у розвиток і популяризацію хореографічного мистецтва у місті, у формування естетичних смаків дітей та молоді Кременчука, високі професійні досягнення, активну концертну діяльність на Полтавщині та у зв’язку з 50-річчям колективу спортивно-бального танцю «Сузір’я», повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Міський голова Віталій Малецький подякував Олександру Кулішу за багаторічну плідну працю, виховання прекрасних творчих колективів, які прославляють Кременчук не тільки в Україні, а й на міжнародних змаганнях. Він також зазначив, що Олександр Куліш разом із дружиною успішно навчають маленьких кременчужан хореографічному мистецтву також і у комунальному закладі Будинку дитячої та юнацької творчості. Керівник міста вручив Олександру Кулішу почесний знак «За заслуги перед містом».