Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Голова Ради ветеранів прозвітував у Полтавській міськраді

Голова Ради ветеранів прозвітував у Полтавській міськраді

Сьогодні, 5 грудня, у приміщені Полтавської міської ради відбулося засідання Ради ветеранів, яке провів голова Ради міської організації ветеранів Євген Регент.

На зібранні були присутні й представники міської влади — секретар міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Ігор Федій, начальник управління соціального захисту населення Наталія Бондаренко. Про це повідомили у Полтавській міськраді.

На порядок денний було висунуто декілька важливих питань. Зокрема, голова Ради міської організації ветеранів Євген Регент прозвітував присутнім про виконану роботу за 4 роки. За його словами, за звітний період було проведено 7 пленумів, 9 семінарів, 57 засідань президії міської Ради ветеранів. Також він розповів про досягнення та проблеми, які хвилюють активних ветеранів Полтави. Подякував міській владі за постійну турботу та підтримку, як фінансову, так і моральну. Окрім цього, зауважив, що ветерани сприяють патріотичному вихованню молоді.

Секретар міської ради Олександр Шамота звернувся до присутніх ветеранів зі словами вдячності та наголосив:

– Ви — єдина організація, яка буде займати приміщення у стінах Полтавської міської ради. Ми завжди вас підтримували, були постійно на зв’язку. Ми разом з вами вирішимо усі проблемні питання, з якими ви стикнулися під час своєї роботи. Тому, я щиро переконаний, що наша з вами співпраця буде тривати й надалі.

На засіданні Ради ветеранів хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих ветеранів, хто відійшов у вічність.