Ви тут:
Суспільство Україна 

Голова Держгеокадастру відсторонив від виконання робочих обов’язків всіх регіональних керівників

Голова Держгеокадастру відсторонив від виконання робочих обов’язків всіх регіональних керівників

Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Денис Башлик на виконання доручення Кабінету Міністрів України, наказав відсторонити від виконання посадових обов’язків керівників та заступників керівників головних управлінь Держгеокадастру в областях та Києві з метою комплексної перевірки роботи органу.

Про це інформує “Урядовий портал”.

Зокрема, перевірка проводитиметься в частині дотримання вимог законодавства під час розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, реєстрації земельних ділянок та розгляду звернень щодо продовження (поновлення) договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності за період 2018-2019 років.

“З метою забезпечення максимальної прозорості та результативності процесу реорганізації Держгеокадастру, просимо усіх громадян долучатися. Якщо ви маєте скарги, або зафіксовані факти порушень законодавства у роботі Головних управлінь служби, надсилайте свої листи за електронними адресами”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: