Ви тут:
Суспільство 

Футболісти «Кременя» завоювали срібло чемпіонату України з тенісболу

Футболісти «Кременя» завоювали срібло чемпіонату України з тенісболу

Фінальний тур чемпіонату України з футнету пройшов протягом двох днів.

Як розповіли у ФК “Кременчук”, на тенісному корті «Прем’єр» протягом двох днів тривав турнір з тенісболу. 13 грудня участь у змаганнях взяли спортсмени з Кременчука та найближчих областей. Участь у змаганнях взяли і футболісти «Кременя»: Ігор Кошман, Євген Мурашов, Роамн Локтіонов, Михайло Удод, Юрій Павлик.

Змагання проходили у два етапи. Як розповів один з організаторів змагань Ростислав Степаненко, у перший день тривав відбірковий етап чемпіонату.

Фінальні змагання пройшли 15 грудня, де команди розділили на 2 групи. У групі А триразові чемпіони, футболісти «Кременя» Євген Мурашов та Ігор Кошман у двох сетах переграли гравців збірної України з тенісболу.
В півфіналі Мурашов/Кошман (команда «Кенти») зустрілися з кременчужанами з команди «1 на 1» Юрій Павлик/Роман Кунєв. Кошман та Мурашов із труднощами підтвердили статус кращої кременчуцької пари й вийшли у фінал чемпіонату.
Ігор Кошман та Євген Мурашов злагоджено грали в обороні й доставали незручностей супернику. Але цього, на жаль, виявилося недостатньо у фіналі. Іван Гром і Дмитро Масалев результативно обіграли кременчужан й стали чотирикратними чемпіонами України.

Система Orphus