Формула-1: сезон завершився перемогою чемпіона

Луїс Хемілтон у Абу-Дабі здобув перемогу, яка стала логічним підсумком загального домінування англійця у сезоні.

Як повідомляє sport.ua, перед початком перегонів очікувалася боротьба Хемілтона і Ферстаппена, але несподівано для багатьох у неї втрутився Леклер. Представник “Феррарі” легко пройшов Ферстаппена та вийшов на 2-е місце. За ним ледь не пішов Феттель, проте Себ не встиг скористатися стартовими проблемами боліда “Ред Булла”.

Першими на піт-стоп поїхали пілоти “Феррарі”, а ось Хемілтон і Ферстаппен сильно відтягнули свою зупинку, але при цьому Льюїс мав величезну перевагу і спокійно вів гонку до перемоги. Ферстаппен після піт-стопу повернувся 3-м та вів боротьбу з Леклером за 2-у позицію. Боротьба вийшла красивою, але Макс легко пройшов суперника і тим самим тільки затвердив своє 3-е місце в загальному заліку за підсумками сезону.
Не можна не відзначити прорив Валттері Боттас з 20-го на 4-е місце. В результаті подіум в Абу-Дабі склали Хемілтон, Ферстаппен і Леклер.

Остання у сезоні гонка стала завершальною у кар’єрі Ф-1 Роберта Кубіци. Також слід відзначити прощання з “Рено” Ніко Хюлькенберга. Ніко пропускає сезон-2020 і, можливо, прощається з Ф-1 з сумним антирекордом – найбільша кількість гонок в серії без подіуму (176).