Ви тут:
Суспільство 

“Донбас” – “Кременчук”: анонс головного хокейного матчу кінця 2019 року

“Донбас” – “Кременчук”: анонс головного хокейного матчу кінця 2019 року

За два дні до закінчення року у двобої зійдуться головні претенденти на перемогу у першості.

Як повідомляє сайт ХК “Кременчук”, центральний матч туру і заключний в 2019 році проведуть принципові супротивники «Донбас» і «Кременчук». До цього матчу обидва клуби підходять в досить впевненою формі і з декількома перемогами за спиною – переможна серія “городян” налічує вже 11 матчів і останній раз кременчужани програвали в кінці жовтня. До слова саме «Донбас» і був тією командою, яка завдала крайнє поразку «Кременчук», проте після цього ще дві очні зустрічі цих команд залишалися за клубом Олександра Савицького.

Переможна серія донеччан набагато скромніше, ніж у їх майбутнього супротивника – на даному етапі чемпіонату донецька команда виграла 4 матчі поспіль.
Всього в чотирьох поєдинках цього сезону рахунок між командами встановився 12: 5 на користь «Кременчука», який, до слова, виграв у «Донбасу» три очні зустрічі з чотирьох. Кращим форвардом у складі кременчужан в матчах проти колективу Сергія Вітера є Олександр Пукса, який відправив у ворота донеччан дві шайби. Також по точному кидку на свій рахунок записали Тимур Гриценко, Дмитро Орлов, Давид Григорян, Олексій Ворона, Владислав Грицких, Вадим Хрішпенц, Іван Савченко, Всеволод Толстушко, Гліб Бондарук та Микола Кисельов.

Система Orphus