Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До кінця цього року на UA:Полтава вийде в ефір тревел-шоу “Мандруємо вдома”

До кінця цього року на UA:Полтава вийде в ефір тревел-шоу “Мандруємо вдома”

До кінця 2019 року в ефірі регіонального суспільного каналу «UA: Чернігів» має вийти пригодницька експедиція «Артефакти», на «UА: Рівне» – реаліті-шоу «Населена земля», на «UА: Полтава» – тревел-шоу «Мандруємо вдома».

Про це пише “Детектор медіа”.

Всі проєкти, які пройшли конкурсний відбір генеральних продюсерів Національної суспільної телерадіокомпаній України, мали виробляти сторонні продакшн-студії. Для цього філії проводили тендер через систему Prozorro на надання послуг зі створення та інтерпретування мистецьких і літературних творів.

Чернігівська, Рівненська та Полтавська філії, які влітку анонсували запуск проєктів, провели тендер і підписали з переможцями договори.

Виробники проєктів, які працюють на аутсорсі, здали філіям перші випуски програм. Найближчим часом нові програми мають вийти в ефір.

Тревел-шоу «Мандруємо вдома» про історію полтавців і сьогодення для «UА: Полтава» виробляє Ігор Харченко – переможець тендеру з пропозицією 455 210 грн. 20 вересня з ним уклали договір. Він має виробити цикл із 10-ти програм хронометражем 8 хвилин.

поширити новину: