Ви тут:
Суспільство Україна 

До кінця року в Україні продадуть 147 державних компаній та об’єктів

До кінця року в Україні продадуть 147 державних компаній та об’єктів

У грудні 2019 року Фонд державного майна планує продати 147 об’єктів державної власності в межах малої приватизації, тобто через систему “Prozorro.Продажі”.

Про це інформує Hromadske.ua з посиланням на Фонд держмайна.

Загальну вартість виставлених на продаж об’єктів Фонд держмайна оцінив у 274,1 мільйона гривень. Продаж буде відбуватися через 44 електронних майданчики у системі “Prozorro.Продажі”.

“Серед найбільших об’єктів за вартістю є єдиний майновий комплекс “Трансмаш” в Кривому Розі, незавершене будівництво “Оздоровчого комплексу “Прикарпаття” Національного банку України в Яремче, незавершене будівництво енергоцеху площею 9 577,8 м² біля станції метро “Шулявська” в Києві та інші об’єкти”, — повідомляють у Фонді держмайна.

Напередодні стало відомо, що уряд передав на приватизацію вже 415 державних компаній. Також в уряді підрахували, що 1261 державне підприємство в Україні фактично не провадить жодної діяльності та є банкрутом, тому в уряді планують їх ліквідувати.

На приватизацію уряд планує виставити 1006 державних підприємств, ще 766 держкомпаній буде визначено як стратегічні, а їхню приватизацію буде заборонено.

“Напередодні прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручив передати щонайменше 500 держкомпаній на приватизацію до кінця 2019 року”, – йдеться у повідомленні.