Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для полтавців стає доступнішим віртуалізований ринок праці

Для полтавців стає доступнішим віртуалізований ринок праці

28 листопада, в приміщенні Полтавської міської ради відбулося офіційне завершення навчальної програми «Підвищення рівня віртуалізованої зайнятості та стимулювання фрілансу серед незахищених верств населення м. Полтави»/«Rise of virtualized employment and freelancing encouragement among vulnerable populations in Poltava».

Тетяна Юрченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (економічні і соціальні питання), Віта Клименко, директор Департаменту економіки і інвестицій, Світла Туль, старший викладач кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин та Ольга Шкурупій, завідувач міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин вручили сертифікати слухачам першої сесії навчальної програми, яка реалізується за сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив, Посольства Канади в Україні та Полтавської міської ради.

Навчальний процес проходив з 01.11.2019 по 28.11.2019 на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Протягом занять слухачі отримали знання щодо нових форм зайнятості на віртуалізованому ринку праці; з’ясували специфіку кар’єри фрілансера та особливості її побудови у віртуалізованому економічному просторі; дізналися про особливості створення власного бізнесу шляхом використання сучасних web-технологій; опанували основи web-розробки на базі WordPress для просування персональних навичок та власного бізнесу; з‘ясували особливості використання соціальних мереж для побудови майбутньої кар’єри та просування бізнес-ідей; дізналися про популярні професії та IT-навички на віртуалізованому ринку праці, а також про електронні біржі та платформи працевлаштування.

Навчання дало змогу з’ясувати специфіку організації фріланс-бізнесу та визначити роль жінки-фрілансера в українському ІТ-бізнесі.

Реалізація даної грантової угоди дала можливість об’єднати владу-науку-громаду та стала доказом того, що нічого не здійсненного не існує. Наступна навчальна сесія відбудеться з 2 січня 2020 р. по 31 січня 2020 р.

поширити новину: