Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Держава продасть ПриватБанк протягом 3 років, — Мінфін

Держава продасть ПриватБанк протягом 3 років, — Мінфін

У Міністерстві фінансів України планують приватизувати ПриватБанк протягом найближчих трьох років. Наразі потенційних покупців банку нема.

Про це повідомила міністерка фінансів України Оксана Маркарова, інформує Hromadske.ua.

“Для ПриватБанку у нас стоїть задача за три роки здійснити повний вихід держави з капіталу. Але щоби комусь щось продати треба, щоби хтось це купував”, — повідомила Маркарова.

За словами міністерки, наразі, через судові позови з колишніми власниками Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим, ризики входження у капітал банку занадто високі.

“І оцінка цих ризиків також залежатиме від загальної ситуації в країні: чим більшим буде наше економічне зростання, тим більшим буде інтерес до інвестицій в Україну, тим більшим буде інтерес до банківського сектору”, — додала міністерка.

18 квітня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації ПриватБанку.

Пізніше Окружний адміністративний суд Києва ухвалив ще одне рішення на користь Коломойського, скасувавши рішення Нацбанку щодо визначення переліку пов’язаних з банком осіб.

“20 квітня Печерський суд Києва скасував майнову поруку Коломойського за кредитами, які Національний банк видав ПриватБанку у 2013 році. Загальна сума цих кредитів складає 9,2 мільярда гривень. Згодом Коломойський подав 5 позовів про скасування своїх борг”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus