Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

День відкритих дверей пройшов у ЦОП управління у Полтаві з нагоди тижня права

День відкритих дверей пройшов у ЦОП управління у Полтаві з нагоди тижня права

З нагоди проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права Центр обслуговування платників ДПІ у м. Полтаві управління у м. Полтаві ГУ ДПС у Полтавській області гостинно відчинив свої двері для учнів десятого та одинадцятого класу 23-ї школи.

У приміщенні центру учнів зустріли в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова, керівники та працівники підрозділів із обслуговування платників, забезпечення роботи та комунікацій ГУ ДПС Полтавщини.

Під час екскурсії Центром фахівці ГУ ДПС в області ознайомили молодь із особливостями роботи ЦОПу та послугами, що тут надаються. Зокрема, під час екскурсії йшлося, що, на сьогоднішній день обслуговування платників податків Полтавщини здійснюється 27-ма відповідними Центрами. Всі сервісні центри мають зручну для платників податків та громадян структуру, адже в одному місці зосереджені всі необхідні послуги: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок, робота приймальні громадян. Всі платники мають змогу ознайомлюватися із переліком послуг, порядком їх надання в зручний для них спосіб, як на офіційному порталі ДПС України http://tax.gov.ua та субсайті територіальних органів ДПС у Полтавській області http://poltava.tax.gov.ua , так і на інформаційних стендах безпосередньо в Центрах обслуговування платників.

Головне управління ДПС у Полтавській області

поширити новину: