Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Бюджет Полтави-2020: головні цифри у сфері освіти

Бюджет Полтави-2020: головні цифри у сфері освіти

20 грудня на сесії Полтавської міської ради затвердили бюджет міста на 2020 рік.

На управління освіти наступного року передбачено асигнувань в сумі 1 115 512, 4 тис. грн., що на 107 156,3 тис. грн. більше у порівнянні з бюджетом 2019 року, повідомляють у пресслужбі Полтавської міської ради.

Кошти загального фонду міського бюджету, передбачені по управлінню освіти будуть спрямовані на утримання закладів освіти та проведення заходів у сфері освіти, а саме:

– на дошкільні навчальні заклади — 238 823,8 тис. грн.;

– на загальноосвітні навчальні заклади — 253 893,7 тис. грн.:

– на спеціальні загальноосвітні навчальні заклади — 5 433,5 тис. грн.;

– на позашкільні заклади освіти — 28 707, 2 тис. грн.;

– на професійно-технічні заклади освіти – 97 150,2 тис. грн.;

– на міський методичний кабінет – 14 255,6 тис. грн.;

– на забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти – 13 213,0 тис. грн.;

– на виконання інших програм та заходів у сфері освіти – 3 363,7 тис. грн.;

– на інклюзивно-ресурсний центр – 1 863,2 тис. грн.

На придбання предметів постачання, матеріалів, медикаментів, продуктів харчування та на утримання бюджетних установ освіти передбачено 122 409,3 тис. грн.

По дитячим дошкільним навчальним закладам та дошкільним відділенням загальноосвітніх навчально-виховних комплексів батьківська плата за харчування дітей становить 60 відсотків від загальної вартості харчування на день.

Від батьківської плати звільнені батьки наступних категорій дітей: батьки яких захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО та отримали статус учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника війни, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення АТО, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС, з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних групах.

Безоплатним одноразовим гарячим харчуванням (сніданками) у загальноосвітніх навчальних закладах та шкільних відділеннях навчально-виховних комплексів будуть забезпечуватися наступні категорії дітей: учні 1-4 класів, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, учні, батьки яких захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО та отримали статус учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника війни, учні, в яких один з батьків загинув в районі проведення АТО, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС, дітей працівників правоохоронних органів, військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей загиблих шахтарів.

В професійно-технічних закладах освіти забезпечуються безоплатним гарячим харчуванням (сніданками) учні, батьки яких захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або Операції Об’єднаних сил та отримали статус учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни (за наявності відповідних документів), учні, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або Операції Об’єднаних сил і отримали статус учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни (за наявності відповідних документів) та учні, один з батьків яких загинув(пропав безвісти) в районі проведення АТО.

На оплату бюджетними установами комунальних послуг та енергоносіїв із загального фонду виділять 104 213,7 тис. грн.

Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів передбачено в сумі 2 514,0 тис. грн.

Система Orphus