Ви тут:
PROвсе Суспільство 

22 грудня – день зимового сонцестояння: як його провести

22 грудня – день зимового сонцестояння: як його провести

У ніч з 21 на 22 грудня починається період зимового сонцестояння. День зимового сонцестояння вважається найкоротшим днем в році. Цього дня підйом сонця на небосхилі є найнижчим. 21 і 22 грудня – є найкоротшими днями в році, а ніч з 21 на 22 грудня – найдовша. Саме у такому положенні сонячний диск затримається впродовж 3 днів.

У багатьох культурах день літнього та зимового сонцестояння має особливе значення та вважається одним з найбільш енергетичних у році.

У народі люди кажуть: “Після сонцевороту хоч на курячий крок, та прибуде день”. Це означає, що зміни на краще не “впадуть як сніг на голову”, а все буде відбуватися поступово. Якщо ви будете помічати найменші зміни на краще, радійте і дякуйте за кожну щасливу мить, відтак з кожним новим днем все буде насиченіше та яскравіше у вашому житті. Основним завданням цього дня є прийняття важливих рішень. Треба дати собі обіцянки, визначити цілі, йти до них, і з кожним днем, який буде ставати все довшим і довшим, ваші успіхи будуть більшими та вагомішими.

День зимового сонцестояння вважається Новим роком, однак природнім, не прив’язаним до людського календаря. Для того, щоб наступний рік пройшов вдало, до кінця 2018 року варто завершити усі розпочаті вами справи, тим самим позбувшись негативної енергії, яка буде тягнути вас назад. Тож викиньте з голови усі негативні думки і спогади. Щоб вдихнути життя на повні груди – відпустіть минуле.

Також приберіть у будинку. Викиньте усі старі речі, які вам заважають та звільніть простір від всього непотребу.

Загадуйте бажання. Бажано робити це саме в момент сонцестояння (о 00:23 за київським часом), і тоді ваша мрія має шанс здійснитися.

Цього дня треба продовжувати дотримуватися Різдвяного посту, відмовляючись від жирної та м’ясної їжі.

Краще провести цей час в колі сім’ї, друзів чи близьких. Не варто залишатися у боргах до 22 грудня, за можливості – віддайте борги заздалегідь.

Не будьте цього дня жадібними. Якщо цього дня вас хтось попросить про допомогу – обов’язково зголошуйтеся.

За матеріалами “24 tv”

Система Orphus