Ви тут:
Суспільство Україна 

ЗСУ вже отримали від США військової допомоги на 43 млн доларів, — Міноборони

ЗСУ вже отримали від США військової допомоги на 43 млн доларів, — Міноборони

З вересня по листопад 2019 року Україна вже отримала військової допомоги від США на суму 43 млн доларів США. Військова допомога Сполучених Штатів Україні надається у формі виключно майна та послуг, а не коштів.

Про це повідомило Головне управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних сил України у відповідь на запит Hromadske.

“У період з вересня по листопад 2019 року від США було отримано обладнання зв’язку, засоби кібербезпеки, прилади нічного бачення, медичне обладнання, різноманітні запасні частини для технічних засобів, що вже були отримані, на загальну суму близько 43 млн доларів США відповідно до попередніх домовленостей”, — йдеться у відповіді.

Також Генштабі повідомили, що отримане від США майно було розподілене між підрозділами Збройних Сил України відповідно до планів розподілу “з метою забезпечення ефективного обміну інформацією та досягнення взаємосумісності з підрозділами Збройних Сил США та країн-партнерів”.

“Військова допомога, яку Сполучені Штати нададуть у 2020 році, буде відома після її схвалення Конгресом”, – йдеться у повідомленні.

 

поширити новину: