Ви тут:
Суспільство Україна 

“Згода на обробку даних” – ми повинні позбутися цього папірця, який насправді нікого ні від чого не захищає”, – Дубілет

“Згода на обробку даних” – ми повинні позбутися цього папірця, який насправді нікого ні від чого не захищає”, – Дубілет

Уряд передав до парламенту акт, який захищатиме українців від того, як організації поводяться з їхніми особистими даними, а також позбавить їх від підписання документа “Згода на обробку персональних даних”

Про це повідомив міністр уряду Дмитро Дубілет у Facebook.

“Вчора на засіданні Кабміну ми проголосували за законопроект, який зробить в Україні трохи менше бюрократії”, – написав Дубілет.

“Нещодавно я писав про всюдисущий документ “Згода на обробку персональних даних”. У будь-яких держустановах, в школах, в лікарнях – скрізь вам підсовують цей листок і просять заповнити. У коментарях під постом українці написали ще купу прикладів, де він з’являється. До речі, часто цим грішить і бізнес. Проблема в тому, що в законі не достатньо чітко описано механізм згоди на обробку даних. Наш закон був “натхненний” законом європейських країн. Європейців важко запідозрити у неповажному ставленні до персональних даних, але такі папірці, ще й в такому обсязі, вони, звісно, не заповнюють”,  – зазначив Дубілет.

“Після цього будемо бігати з вогнеметом по бюджетних організаціях і випалювати цей документ. Ну і заодно будемо навчати бізнес, щоб він, перестраховуючись, теж не плодив зайву бюрократію”, – додав він.