Ви тут:
Суспільство Україна 

Заморозки та погіршення погоди: прогнози синоптиків на новий тиждень

Заморозки та погіршення погоди: прогнози синоптиків на новий тиждень

Погода з понеділка, 18листопада, в Україні погіршиться. Місцями очікуються дощі та нічні заморозки до -10 градусів.

“Після недільних +20 градусів, наприклад, на Закарпатті, в Україну на наступному тижні поступово заходитиме холодне повітря арктичного походження. Щоправда, на Сході й сьогодні було також холоднувато. Проте з понеділка похолодання потихеньку буде охоплювати всю нашу територію”, – повідомляє відомий синоптик Наталка Діденко.

18-го листопада в Україні протягом дня очікується +6+11 градусів, на Заході +12+16 градусів. Надалі похолодання досягне нічних морозів і всередині тижня навіть ймовірно мінімально до -10 градусів на Луганщині та Донеччині.

“21-го листопада рвоне сильний вітер, обережно! У Києві понеділок буде сухим. Найближчої ночі +1+4 градуси, завтра вдень близько +7 градусів. Надалі у столиці поступово холоднішатиме до нічних невеликих морозів, а вдень до +2+5 градусів. 21-го листопада, у четвер, у Києві також сильний штормовий вітер. Так що надходить епоха смішних баламбонів та товстих пуховиків. Елегантні пальто та черевики на тоненькій підошві пакуємо на “далекі села”, у дальні кутки шаф”, – радить син6оптик.

 

поширити новину: