Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

За рішенням суду НАБУ порушить кримінальне провадження щодо очільника ДБР Труби

За рішенням суду НАБУ порушить кримінальне провадження щодо очільника ДБР Труби

У середу, 6 листопада, Солом’янський районний суд своєю ухвалою зобов’язав Національне антикорупційне бюро порушити кримінальне провадження стосовно керівника Державного бюро розслідувань Романа Труби.

Про це повідомляє 5.ua.

Слід зазначити, що до суду звернувся громадянин Гец І.В. зі скаргою про кримінальне правопорушення, вчинене директором Державного бюро розслідування Романом Трубою за ч.3 ст.382 КК України “Невиконання судового рішення”.

У листі позивача до НАБУ зазначено, що Труба вчинив кримінально-карні протиправні дії з метою уникнення кримінальної відповідальності Сумської обласної державної адміністрації за вчинення злочину, передбаченого частиною 2 статті 367 КК України “Службова недбалість”.

Йдеться про розподіл у 2015-2019 роках між розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня бюджетних асигнувань Держфонду регіонального розвитку в сумі 661,1 мільйона гривень на підставі тих інвестиційних проєктів, необхідність реалізації яких, відповідно до закону, була необґрунтованою, що спричинило завдання державі збитків у розмірі приблизно 318,1 мільйона гривень.

“При цьому, до тих керівних службових осіб Сумської обласної державної адміністрації, що вчинили цей злочин, безпосередньо належав на цей час перший заступник Міністерства розвитку громад та територій Живицький Д.О., який обіймав тоді посаду керівника апарату Сумської ОДА”, – йдеться у повідомленні.