Ви тут:
Полтавщина прес-конференція Суспільство 

За кількістю перевезення вантажів Полтавська дирекція займає перше місце в Укрзалізниці, – Ольга Дяченко

За кількістю перевезення вантажів Полтавська дирекція займає перше місце в Укрзалізниці, – Ольга Дяченко

Полтавська дирекція залізничних перевезень є найбільшою у філії «Південна залізниця». До її складу входить 101 роздільний пункт, у тому числі 69 станцій, 58 з яких відкриті для вантажних операцій.

Про стан функціювання залізничних перевезень на території Полтавської області говорили 20 листопада під час пресконференції в ОКІА “Новини Полтавщини”.

“Пресконференція присвячена підбиттю підсумків роботи одного з найбільших підприємств в галузі пасажирських та вантажних перевезень в регіоні. Полтавська дирекція залізничних перевезень Укрзалізниці поширює свою діяльність не лише на території Полтавської області, а й в Сумській, Чернігівській, Кіровоградській та Харківській областях. Вона є втричі більшою за інші дирекції Укрзалізниці”, – зазначив начальник управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець.

Головні залізничні напрямки в складі дирекції це: Харків – Полтава – Гребінка – Київ; Харків – Полтава – Кременчук – Користівка – Знам’янка; Лозова – Красноград – Полтава – Гребінка – Прилуки – Ніжин.

У середньому за добу станціями Полтавської дирекції залізничних перевезень відвантажується до 70 тисяч тонн різноманітних вантажів, а середньодобове відправлення пасажирів складає близько 35 тисяч осіб.

“Нам є чим похвалитися, бо ми займаємо третє місце в Україні за об’ємом перевезення вантажів. А Полтавська дирекція займає перше місце на залізниці по перевезенню вантажів. На сьогодні ми вантажимо 400 зерновозів зерна, 474 вагони руди, 200 вагонів будівельних матеріалів (це кар’єри Кременчука), і Полтавський нафтопереробний завод сьогодні вантажить 65 вагонів наливу. Якщо хтось скаржиться, що живе в Україні погано, то Укрзалізниця – це головна артерія держави. І якщо є перевезення вантажів, є рух, то значить держава працює. Може, не так, як хотілося б, але на сьогодні наші показники роботи кращі за минулорічні, а 2018 рік був кращим за 2017 року”, – розповіла начальник Полтавської дирекції залізничних перевезень Ольга Дяченко.

У січні-вересні 2019 року залізничним транспортом відправлено 17,8 млн тонн вантажів (на 11% більше, ніж у січні-вересні 2018 р.).

У січні-вересні 2019 року залізничним транспортом відправлено 3,3 млн тонн пасажирів, що порівняно з аналогічним періодом 2018 року менше на 5,7%.