Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

З початку року до державного бюджету надійшло більш ніж 13 млн грн акцизного податку, – повідомили податківці Полтавщини

З початку року до державного бюджету надійшло більш ніж 13 млн грн акцизного податку, – повідомили податківці Полтавщини

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області в січні-жовтні 2019 року робота за напрямком контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів була спрямована на підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального, протидії незаконному обігу цієї продукції.

За результатами роботи з початку року до бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження: акцизного податку в цілому до державного бюджету – 13,2 млн грн; акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевих бюджетів в сумі 160,3 млн грн; плати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами – в сумі 25,7 млн гривень, повідомляють у ГУ ДПС у Полтавській області.

Для виробництва підакцизної продукції підприємствам – виробникам у відповідності з чинним законодавством видано 370,7 млн. марок акцизного податку.

За результатами моніторингу декларацій акцизного податку, повноти і своєчасності сплати задекларованих зобов’язань, дотримання порядку реєстрації платників акцизного податку з пального, ведення обліку акцизних накладних в системі електронного адміністрування реалізації пального складено 254 акти камеральних перевірок на 1,1 млн.грн. та 15 актів фактичних перевірок на загальну суму штрафних (фінансових) санкцій з акцизного податку – 3,5 млн. гривень.

поширити новину: