Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З’явилося відео з випробувань нового українського поїзда, який побудував Крюківський вагонобудівний завод

З’явилося відео з випробувань нового українського поїзда, який побудував Крюківський вагонобудівний завод

У Дніпропетровській області на відрізку НовомосковськБалівка тривають випробувальні поїздки нового дизельпоїзда виробництва Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр3.

Нагадаємо, що тривагонний дизельпоїзд ДПКр3 вперше покинув територію КВБЗ на початку цього місяця, його відправили на станцію Новомосковськ, де він повинен пройти комплекс випробувань.

Очікується, що поїзд експлуатуватиуть на маршруті Центральний залізничний вокзал Києва – аеропорт Бориспіль. Заявлялося, що поїзд почне працювати на лінії Kyiv Boryspil Express вже до кінця поточного року.

У трьох вагонах поїзда 170 місць для пасажирів. У проміжному вагоні першого класу крісла розташовані за схемою 2х2. Ширина сидіння в найбільш широкій частині не менше 490-500 мм. Вони обладнані індивідуальними розетками з USB-роз’ємом.

У головних вагонах другого класу крісла розташовані за схемою 3х2. Ширина сидіння в найбільш широкій частині – не менше 450 мм. Між кріслами один підлокітник, індивідуальні розетки. У кожному з вагонів будуть по два багажних стелажа.

Для швидкої посадки і висадки пасажирів передбачені 12 двостулкових автоматичних вхідних дверей – по чотири на кожен вагон. Є спеціальний висувний пандус для посадки-висадки пасажирів з особливими потребами в колясках.

поширити новину: