Ви тут:
Спорт Суспільство 

Як українському вболівальнику придбати квитки на матчі Євро-2020

Як українському вболівальнику придбати квитки на матчі Євро-2020

Всі квитки можна придбати лише на сайті UEFA.

Як повідомляє сайт football.ua, матч відкриття Євро-2020 буде зіграно 12 червня, а фінальний поєдинок – рівно через місяць, 12 липня на Уемблі. Вперше в історії турнір приймуть відразу 11 держав – Азербайджан (Баку), Великобританія (Лондон і Глазго), Угорщина (Будапешт), Німеччина (Мюнхен), Данія (Копенгаген), Ірландія (Дублін), Іспанія (Більбао), Італія (Рим) , Нідерланди (Амстердам), Росія (Санкт-Петербург), Румунія (Бухарест).

Зверніть увагу: для відвідування матчів в Лондоні, Дубліні та Глазго українцям потрібна віза.

Головне правило: всі квитки продаються і перепродаються (!) тільки на офіційному сайті УЄФА. Придбання квитків з рук або на інших майданчиках загрожує шахрайством і не гарантує потрапляння на стадіон.

Як завжди, попит на квитки перевищує пропозицію, тому УЄФА буде реалізовувати їх за допомогою розіграшів. Для участі в розіграші необхідно зареєструвати свій профіль на офіційному сайті УЄФА. Зверніть увагу, в профілі ім’я і прізвище потрібно вказувати латинськими літерами. Щоб уникнути потенційних проблем рекомендується написати їх так, як вони зазначені в закордонному паспорті.

Ціна квитків:

поширити новину: