Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як сформувати правильні харчові звички у дитини, – розповіли дієтологи

Як сформувати правильні харчові звички у дитини, – розповіли фахівці

Доведено, що харчові звички, які ми отримуємо в перші два роки життя, залишаються з нами на все життя. Тому так важливо дати маляті орієнтири, які він зможе використовувати, щоб харчуватися правильно, передає ukrhealth.net. Дієтолог розповідає, як це зробити безболісно.

Головна помилка – змушувати дитину їсти насильно, загодовувати її. До трьох років калорійність раціону не повинна перевищувати 1200-1500 ккал. Швидше за все, дитина їсть стільки, скільки їй потрібно. В середньому, один прийом їжі повинен становити 300 мл їжі.

“Тут важливо уважно поставитися до того, що ви даєте дитині на самому початку. Якщо даєте випити склянку соку, на суп або друге вже не залишиться місця”, – розповідає дієтолог і нутриціолог Людмила Волкова.

Насильницьких дій щодо харчування бути не повинно, але з дитиною важливо вміти домовлятися. Малюк буде вередувати, це природно. Важливо зосередиться на чомусь одному. Спочатку – навчіть жувати шматки, а тільки потім привчайте їсти самостійно.

“Створіть навколо процесу прийому їжі емоційне підкріплення – посадіть поруч улюблену іграшку, купіть яскраву красиву посуд», – продовжує дієтолог.

Перейти до вмісту