Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Я мрію – я живу»: у Кременчуці визначили переможців конкурсу творчості серед дітей з особливими потребами

«Я мрію – я живу»: у Кременчуці визначили переможців конкурсу творчості серед дітей з особливими потребами

Щороку до Міжнародного дня інвалідів, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, що відзначається 3 грудня, у Кременчуці проводиться конкурс творчості серед дітей з особливими потребами «Я мрію – я живу». Його організатори – управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Метою конкурсу є виявлення, розвиток та підтримка творчих і обдарованих дітей з особливими потребами, створення умов для подальшого розвитку їх творчих здібностей.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, конкурс проводиться серед дітей з особливими потребами віком від 6 до 18 років. На конкурс подаються роботи у трьох номінаціях: малюнки, поробки, виконані власноруч, поетичні твори, проза.

За словами начальника управління у справах сімей та дітей Андрія Макарова, цього року на конкурс було подано 91 роботу, 28 з них – малюнки, 63 – поробки. Поетичних творів та прози цього року не було. Всі роботи були надзвичайно цікавими та змістовними, тому членам журі важко були визначити серед них кращі. Оскільки в одній із номінацій робіт не було представлено, то члени журі вирішили додати додаткові призові місця в інших категоріях.

Переможцями конкурсу творчості серед дітей з особливими потребами «Я мрію – я живу» цього року стали:

у номінації малюнки І місце поділили між собою Гузієнко Дар`я та Данильчук Маргарита за роботу «Чарівна зима», ІІ місце зайняла робота « Я мрію і все зможу» Живолука Ростислава, ІІІ місце у Савельєвої Ольги;
у номінації поробки І місце зайняла робота «Це корабель»Мрія» Микити Стріпачука, ІІ місце поділили між собою робота «Павич» Назара Чирви та Івана Білевича «Квіти для душі». ІІІ місця у цій номінації три у Артура Маляра за роботу «Я мрію бачити всі пори року», у Валерії Борщенко за роботу «Я голуб миру», у Станіслава Бобильова за роботу «Пташки-мотанки».

Виставка кращих робіт та нагородження переможців і учасників конкурсу « Я мрію – я живу» відбудеться 3 грудня 2019 року о 15.00 в Будинку дитячої та юнацької творчості ( вул. Миколи Залудяка, 14)

поширити новину: