Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Визначили переможця конкурсу на посаду директора Пирятинського ліцею

Визначили переможця конкурсу на посаду директора Пирятинського ліцею

12 листопада у Пирятинському ліцеї відбулася визначальна на найближчі шість років подія – обирали директора. Конкурсна комісія розпочала свою роботу о 13-й годині з тестування на перевірку знань законодавства кандидата на посаду. Лариса Пономаренко, єдиний кандидат, успішно впоралася з цим завданням: з 20 питань – 19 правильних відповідей. Далі виконувала ситуаційне завдання для перевірки професійних компетентностей та набрала найвищий бал.

Цього ж дня, як повідомили у Пирятинській міськраді, відбулася публічна презентація перспективного плану розвитку Пирятинського ліцею на 2019 – 2024 роки. На захід були запрошені члени батьківської ради школи, громадськість та трудовий колектив ліцею. Потім Лариса Вікторівна дала відповіді на запитання присутніх, які стосувалися її діяльності на посаді директора ліцею, автономії закладу, слабких і сильних сторін ліцею на сьогодні.

“За результатами конкурсу члени комісії вирішили рекомендувати кандидатуру Пономаренко Л.В. для затвердження на посаді директора Пирятинського ліцею на черговій сесії Пирятинської міської ради з подальшим укладанням контракту строком на шість років”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: