Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Виставку “Фактор свободи” експонуватимуть у полтавському виші

Виставку “Фактор свободи” експонуватимуть у полтавському виші

У Полтавському національному педуніверситеті імені В. Г. Короленка 11 листопада почне роботу виставка «Фактор свободи. Мазепинці. Петлюрівці. Бандерівці». Виставка в університеті триватиме до 15 листопада. Короленківці зможуть ознайомитися з експозицією і подивитися на відомих історичних постатей з незвичного ракурсу.

Презентація виставки відбулася в Полтаві 15 жовтня в краєзнавчому музеї та була приурочена до Дня захисника України. Ініціатором проєкту виступив Український інститут національної пам’яті та Центр досліджень визвольного руху. Виставка демонструє, який вигляд могли б мати особисті сторінки Івана Мазепи, Симона Петлюри і Степана Бандери в соціальній мережі Facebook. У їхніх профілях зазначені особисті дані історичних постатей: про освіту, зацікавлення, стосунки.

Виступаючи на відкритті експозиції в жовтні, ректор педагогічного університету Микола Степаненко зауважив: «Ця виставка важлива для молоді. Тим, кому будувати Українську державу. І хотілося, щоб ми врешті-решт збагнули, що це наші найбільші достойники, світочі, які будували справжню Україну».