Ви тут:
Суспільство Україна 

Видавництво Vovkulaka випустить дитячий український комікс “Перша лисяча експедиція в Африку”

Видавництво Vovkulaka випустить дитячий український комікс “Перша лисяча експедиція в Африку”

Видавництво Vovkulaka відоме українському читачеві завдяки антиутопії “Серед овець” та українською версією пригод легендарного Геллбоя тепер ще взялось за новий напрям у коміксосфері — дитячі комікси. Першою ластівкою став український комікс “Перша лисяча експедиція в Африку”.

Про це повідомляє канал “Прямий”.

Комікс — це трошки химерна і в багато в чому казкова історія про пригоди лисички Томати та її друзів — лисичок Мандаринки та Бульбашки, песиків Боббі, Шипшинки, Жасминки, Злюки та Сіробуромалинки, котика Апельсина, ведмедика Пузика, кролика Ронні та конячки Колечки.

У коміксі є основна історія про те, як звірята організовують експедицію до Африки, щоб познайомитись з бегемотиком, а також додаткові коротенькі історії про пригоди Лисички та її друзів. Сюжет в них наївний і добрий, що й потрібно для доброї дитячої літератури.

Кожна історія вчить якихось простих і важливих речей для дітей 6-8 років: чому важливо чистити зуби, для чого робити руханку і тому інше. Водночас все це відбувається в легкій і дуже насиченій візуально формі.

Промальовка у коміксі виконана в стилістиці дитячої ілюстрації, що робить комікс в певній мірі дитячої книжкою наповненої яскравими й смішними малюнками. Взагалі можна сказати, що уже цей комікс є повноцінним мультсеріалом для найменших, але в папері. Цілком собі прийнятна українська відповідь на російський мультсеріал “Смешарікі”.

“Комікс про пригоди лисички Томати — це сучасний відповідник колишнім журналам “Мурзілка” та “Барвінок”, який може заохотити дитину до читання українською мовою”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: