Ви тут:
Спорт Суспільство 

Відбір на Євро-2020: Італія вперше за 70 років забила супернику 9 м’ячів

Відбір на Євро-2020: Італія вперше за 70 років забила супернику 9 м’ячів

Збірна Вірменії зазнала найбільшої у своїй історії поразки.

Відбірковий турнір до чемпіонату Європи — 2020 завершився однієї з найбільших перемог італійської збірної, яка завершила відбір 100% показником набраних очок. У останньому для себе матчі відбору Squadra Azzurra дуже легко розгромила вірмен 9:1, повторивши історичне досягнення.

Річ у тому, що італійська збірна забила 9 голів вперше з 1948 року. Останній раз італійці 9 разів вражала ворота суперників 71 рік тому, коли в матчі проти США італійці здобули “суху” перемогу 9:0.

Матч між Італією і США був проведений в рамках 1 раунду Олімпійських ігор в Лондоні. Тоді чотири м’ячі у ворота американців провів форвард “Верони” Франческо Перніго.

Слід відзначити, що вже шістнадцять команд достроково гарантували собі участь на груповому етапі Чемпіонату Європи 2020 року. Першою це зробила Бельгія, до якої приєдналися італійці, росіяни та поляки, а згодом українці та іспанці. Також на Євро виступлять Англія, Чехія, Туреччина та Франція, Фінляндія, Чехія, Німеччина, Нідерланди, Хорватія, Австрія, Португалія, Данія та Швейцарія.